sigla-cu-fundal-transparent

 

Departamentul

Învăţământ la Distanţă şi Frecvenţă Redusă


Universitatea de Ştiinţe Agricole şi Medicină Veterinară Cluj-Napoca


LISTA
cu studenţii anului universitar 2013/2014 ID şi FR,

 

 

FACULTATEA DE AGRICULTURĂ

AGRICULTURĂ

Anul I

1.    ALDEA A. ALEXANDRU CIPRIAN

2.    ARSENI V. ELENA căs.BĂTRÂNCA

3.    BOJAN I. ADRIAN

4.    BORODI D. NARCIS DĂNUȚ

5.    CHEŢIAN A. ALEXANDRU IOAN

6.    CICEU A.D.  ADINA SORINA

7.    CIOBAN P. VASILE PETRU

8.    CÎRLEA T. MARIA TEODORA

9.    CISMAŞ N. GHEORGHE

10.    CIUFUDEAN N. DANIEL NICOLAE

11.  COPIL A. MONICA ANAMARIA

12.  CORDOŞ V. DARIUS AVRAM

13.  COSTIN V. MARIA căs. SĂLCUDEAN COSTIN

14.  CUCUIET I. ADRIAN IOAN

15.  FORRO L. LASZLO

16.  GYORGY A. LEVENTE

17.  HAISIUC I. VLAD

18.  HECSKO Ş. CRISTIAN

19.  HOPÎRTEAN C. CORNEL CRISTIAN

20.  HOSU Z. RĂZVAN-CRISTIAN

21.  INDREI I. COSMIN IOAN

22.  KERTESZ B. ZSOMBOR

23.  MARC I. OLIMPIA-ANA căs.Bratu

24.  MARTIN L. OVIDIU IULIU

25.  MERA T. EUGEN

26.  MOLDOVAN I. ADRIAN ALIN

27.  MUREŞAN N.D. FLORICA

28.  MUREŞAN V. MARIUS COSMIN

29.  NEMEŞ I.O. BERTHOLD ARNOLD

30.  ORMENIŞAN F. FLORIN

31.  PALCU B. MARIUS BUJOR

32.  PATAKI I. ZOLTAN

33.  PETRULEA V. ANDREEA VERONICA

34.  PISCORAN S.M. LISENA ANA-MARIA

35.  POGĂCIAN M.C. CRISTIAN

36.  POPA D. ALIN DORIN

37.  POPA V.G. VALENTIN CRISTIAN

38.  POZMOŞAN D.M. DĂNUŢ OVIDIU

39.  SĂLCUDEAN T. TEODOR LENUŢ

40.  SAND I. IONUŢ CIPRIAN

41.  ŞIMON P. PAVEL CĂTĂLIN

42.  TAICHIŞ B.I. PAUL ANDREI

43.  TOGAN V. VASILE SEPTIMIU

44.  URIAN G. IONUŢ LIVIU

45.  VASIU D.R. DOINA

ANUL II 

1.    ALBU F. EMIL VLAD

2.    BALAŞ P.C. SIMONA ANCA – transf. de la TPPA ID

3.    BLAGA I. IOAN LUCIAN

4.    BOLDOR ANDREI CORNELIU - reinscriere

5.    CICIOVAN I. SERGIU-RADU

6.    CIOCA PARASCA I. SERGIU

7.    CIORNEI I. ALEXANDRU

8.    CIOTLAUS N.NICOLAE

9.  CÎRDEI GH. ALEXANDRU-CĂLIN

10.  COPIL L. VICTOR-MIHAI

11.  DEJEU G. ANGELA căs.Almăşan

12.  DEMIAN V. IOAN

13.  DOBOŞ N. FELICIAN

14.  DOLHA I.I. CĂTĂLIN-IONEL

15.  GHERASIM V. VIOREL

16.  GHIZĂŞAN A.I. ALEXANDRU-AUREL

17.  IANCU N.B. RAUL-HORAŢIU

18.  KOZMA A. ARPAD-SZABOLCS

19.  MANIŢIU I. DUMITRU

20.  MOCAN I. HORAŢIU-IOAN

21.  MULLER M. PHINEAS

22.  PÎRŢOC N. NICOLAE-ANDREI

23.  POP M. MIHAELA RODICA – reinscriere

24.  POPA I. CIPRIAN-MIHAI

25.  SUCHOV A. RADU-BOGDAN

26.  ŞAITIŞ I. PETRU-VIOREL

27.  VĂSIE C. COSMIN-MARIN

28.  ZALEŢCHI GH. ABEL

ANUL III 

1.    BACHIŞ G. GHEORGHE

2.    BOCSKOR B. BELA-ISTVAN

3.    BUCUR A. C. ALEXANDRU PAUL

4.    CASONI E. EMIL COSMIN

5.    COSTIN I.M. LAURENŢIU-ANDREI

8.    COSTINA L. LEONTIN IONUŢ

9.    COTOR DAN PAUL

10.  CUC A. ALEXANDRU

11.  DOMNICI G.OVIDIU MIHAI

12.  FARCAŞ A. DORIN

13.  HĂDĂREAN ŞT. ŞTEFAN-CRISTIAN

14.  HERINEAN M. LUCIAN-DANIEL

15.  IRIMIE I. IOAN ACHIM

16.  MANIŢIU I. IOAN

17.  MESEŞAN A. MIHAI-ADRIAN

18.  RUS V. TEODORA

19.  STOIAN C. LUCIAN ANDREI

20.  SZABO L. MIRABELA MONICA

21.  TEBAN L.V. LIVIU-VALENTIN

22.  TRIF A. LIVIU-VALENTIN

23.  VASII M.I. OVIDIU SORIN

24.  VOICU S. CĂTĂLIN-GHEORGHE

ANUL IV

1.    FODOR L. GYOZO

2.    LORINCZ I. VASILE IOAN

3.    REVNIC N. NICOLAE ALIN

4.    RISCO V. ION GELU

5.    RUS V. VASILE DANIEL

6.    VAIDA C. IOAN MARIUS

7.    VARRO A. ROBERT

8.    VEREŞ A. ARPAD ŞTEFAN

 

INGINERIA ŞI PROTECŢIA MEDIULUI

ANUL I

1.    ADAM V. ION DAN

2.    APAHIDEAN N. DIANA ALEXANDRA

3.    BĂETAN S.A. CLAUDIA BIANCA

4.    BENEA I. MIRCEA

5.    CIUPAC GH. FLORIN ŞTEFAN

6.    CORDOŞ T. FLORIN IONUŢ

7.    DANCIU A. DALINA

8.    FLOREAN T. IOANA MIHAELA căs.SĂCARĂ

9.    GHERMAN I. FLORIN IOAN

10.  ILIEŞIU M. DARIUS

11.  JOVREA L. ADELA LIVIA

12.  LAZEA N. ADRIAN

13.  POP N. DUMITRU ADRIAN

14.  SECHELI D. DĂNUŢ GABRIEL

15.  TOMA T.A. DUMITRU ADRIAN

ANUL II 

1.     ALBU I.C. ION-ALEXANDRU

2.     BĂICAN GH. DUMITRU-MARIUS

3.     BĂLĂNEAN A. IOANA-MARIANA

4.     BIZO D. IOAN-CONSTANTIN

5.     BODEA A. ALEXANDRU-MACEDON

6.     BOJOR G. MĂDĂLINA

7.     BOLBOACĂ V. ALINA-CRISTINA căs.Mera

8.     CHIOREAN I. DORA CRISTIN

9.     CORUJAN S.D. BIANCA-DANIELA

10.   DRAGOMIR P. PETRE-IONUŢ

11.   FAUR D. DAMARIS FLORICA

12.   ISTVAN I.S. HORAŢIU-IOAN

13.   MARCHIŞ I. CLAUDIU-VICTOR

14.   MOCAN R. RADU-CRISTIAN

15.   MOLNAR B. ATTILA

16.   OLARI D. MARIA-DANIELA

17.   PRASZLER Ş. ROBERT

18.   RUS C.M. IONUŢ RADU

19.   SAS F. DENISA ROMANŢIANA

20.   STRĂCHINARIU P. OVIDIU-PETRICĂ

21.   TOMIŢĂ A.F. LARISA-ANDRADA 

ANUL III 

1.    BOB N. SILVIA-SANDA

2.    COCIOTĂ GH. SIMONA

3.    DANCIU G. IOANA – transf.de la zi

4.    DUMITRAŞ N. CIPRIAN NICOLAE

5.    MESEŞAN NICOLAE

6.    PERDE I. CĂLIN- MARIN

7.    TĂTAR A. VASILE-GRIGORE

8.    TĂUŢAN A. SERGIU AUREL

9.    TOFAN I. SERGIU ANDREI

10.  SUCIU G. ADRIANA-ELENA

ANUL IV

1.    GROZAV I. ADRIAN IOAN

2.    GUJAN D. LĂCRĂMIOARA

3.    ISPAS I. LIVIA căs.Todea

4.    IURIAN C. IONUŢ ADRIAN

5.    JICHIŞAN AD. ELENA ALEXANDRA căs.Crişan

6.    LĂPUŞTE V. COSMIN

7.    MĂHĂLEAN S.L. ROXANA ELENA

8.    MESEŞAN C. ADRIAN

9.    ONIGA S. DAN AUREL

10.  OSTAFICIUC N. MARIOARA RAFILA căs.Horvat

11.  POP G. PETRU

 

FACULTATEA DE ŞTIINŢA ŞI TEHNOLOGIA ALIMENTELOR

T.P.P.A.

ANUL I

1.    ARBA I. ILEANA căs. MOLDOVAN

2.    BÂLC-MIHAI B. MIUŢA TEODORA

3.    BODEA P. ANCUŢA PETRONELA

4.    CERBU C. ALIN VICTOR

5.    CHEŢA V. BENIAMIN

6.    COSMA T. TEODORA ALISA

7.    COZMA I. MARIANA

8.    DASCĂL G. GHEORGHE SERGIU

9.    FERENCZI Z. ATTILA

10.  GIURGIU S.G. BOGDAN VALER

11.  GROZA C.CRISTIAN

12.  HOSU G. RENATA EUGENIA

13.  ILIEŞ O.S. DORA CRISTIANA

14.  MAN R. ALINA DORINA

15.  MARIAN D. ALEXANDRA DIANA

16.  MÂŢ M. IRINA ANDREEA

17.  MORAR I. IRINA FLOARE căs.COZMA

18.  MUREŞAN G. RADU ANDREI

19.  OLTEAN I. CARMEN IOANA

20.  PETRIC I. TIBERIU THOMAS

21.  ŢIBOACĂ G. MIHAI MĂDĂLIN

ANUL II

1.    ANDRECA ŞT. ANCUŢA AMALIA

2.    BOGĂŢAN GH. GHEORGHE-FLORIN

3.    BOGĂŢAN I. IOANA-ROXANA

4.    BOIER P. ROXANA-YASMINA

5.    BORDEAN B. DUMITRU

6.    CĂLBĂJOS I. GABRIEL-IOAN

7.    CEAI GH. MARIA-RALUCA

8.    DEIAC A. ELISABETA-CAROLINA- reinscriere

9.    FRĂŢILĂ I. ADINA-ECATERINA căs.Ştef

10.  GABOR AL. ALEXANDRU DĂNUŢ – transf.de la zi

11.  GECAN M. REBECA – transf.de la zi

12.  GHEMEŞ M.V. ADRIAN-MARIUS

13.  IVAŞCU Ş. GABRIEL-ŞTEFAN

14.  MAJA PAULA IOANA – transf.de la zi

15.  MOLNAR S. ILIE

16.  MUREŞAN V. ALEXANDRU

17.  NAGY E. ESZTER-GYOPAR

18.  NAGY E. ORS

19.  POP N. DANIELA-NICOLETA căs.Feurdean

20.  SOOS I. SUSANA-ANA căs.Hurducaş

21.  TRIF I. RADU MIHAI – transf.de la zi

22.  TURCIN GH. FLAVIUS CIPRIAN

ANUL III

1.    ANDRONE N.AL. MARIA-CODRUŢA căs.Mihuţoiu

2.    BALAŞ P.C. SIMONA ANCA – transf. la Agricultura ID

3.    BOLBA V. LOREDAN-VASILE

4.    BRIE V. MONICA căs.Luca

5.    CRĂCIUN I. LOREDANA SIMONA

6.    LAZĂR N. MIHAI GRIGORE

7.    MAIER N. NICOLAE-ADRIAN

8.    NEDELEA I. ION

9.    PUŢAN T. ANDREEA căs.Terheş

10.  RAŢIU I. CARMEN-VIORICA

11.  RECK A. ANDREEA-TIMEA

12.  ROŞCA I. SABIN-GABRIEL

13.  SZELL G. EDITH căs.Şipoş

 ANUL IV  

1.    CÂMPIAN CLAUDIA - reinmatriculare

2.    CHEŢE I. MARIAN NICOLAE

3.    FILIP FLAVIU REMUS - reînscriere

4.    GOLBAN I. CARMEN IOANA

5.    HENEGAR N. PAUL GHEORGHE

6.    JURJ I. LUCICA

7.    LUPEA I. BOGDAN-IULIAN

8.    MACARIE M. MIHAI-DĂNUŢ

9.    MAN R. CRISTINA LAVINIA

10.  MIHU E. CLAUDIA-ROXANA

11.  MOLDOVAN I.IONEL OCTAVIAN

12.  MOLDOVAN N. CAMELIA

13.  POPA D. DORIN MARIAN

14.  POPA I. IONUŢ ALEXANDRU

15.  PORUMB GH. MARIUS

16.  ROTARU O.M. DANIELA-MIHAELA

17.  RUS V. CĂLIN

18.  STANCA I. SILVIA IOANA căs.Pop

19.  ŞERBAN A. CORINA ALEXANDRA

20.  ŞTEFAN N. NICOLETA MARIA

21.  TRIF M. CLAUDIA-MIHAELA

 

FACULTATEA DE HORTICULTURĂ

HORTICULTURĂ

ANUL I

1.    BODAN L. ALINA

2.    BOJAN DELIA ROMILIA căs.Sucală

3.    BOJAN I. CRINA IOANA căs. PĂLINCAŞ

4.    BOZBICI A. FLORIN IONUŢ

5.    CENGHER I. RAUL CRISTIAN

6.    CHINCINAŞ I. SIMONA

7.    CHÎNŢA V. DARIUS-DANIEL

8.    DOMOCUS  V.D. CIPRIAN VASILE

9.    FAZAKAS B. ADRIAN

10.  FUIOAGĂ V. ALEXANDRU

11.  HADA I. FLORIAN

12.  HANŢIG V. TABITA

13.  IGNAT R. TOADER CĂLIN

14.  IOZSA M. ILEANA

15.  JANCSO I. ENIKO căs. RACZ

16.  MĂLAI G. OLIMPIA CIPRIANA căs. SĂLĂGEAN

17.  MITRE V. IOANA

18.  MITROI D. ALINA

19.  NECHITA L. OVIDIU IULIAN

20.  OLAR I. DORU BOGDAN

21.  ORLAIE-ŢĂRAN F. ALEXANDRA

22.  ORLAIE-ŢĂRAN N.ŞTEFAN

23.  PASCU N. IULIA MONICA

24.  POP I. IOAN CLAUDIU

25.  PUŞCĂ V. VASILE

26.  ŞĂULEAN GH. GEORGETA

27.  STOIAN M. DELIA ADRIANA ANAMARIA

28.  SZABO I. IOSEF ATTILA

29.  SZEREDAI B. IZABELA-ZSUZSA

30.  TALPOŞ I. ALEX GEORGE

31.  TULBUREANU N. SORINA căs.RĂCHIERU

32.  UNGUREAN D. FLAVIU IONUŢ

33.  VEISZENBA CHER L. LASZLO

34.  VRAJA V. IONUŢ MIHAI ALIN

 ANUL II 

1.    ABRUDAN I. AVRAM-OCTAVIAN

2.    ANTONIE N. MARIAN-EUGEN

3.    BALINT A. OTILIA

4.    BOJAN V. CRISTIAN-VALENTIN

5.    COVEŞAN M.V. MIHAELA - reînscriere

6.    DEMIAN M. RĂZVAN-OCTAVIAN

7.    JULEAN MIRELA – transf.de la IEA

8.    KOLBASZE E.N. CSABA-KONRAD

9.    LUNG A. MIHAELA-SUSANA

10.  MIRCEA M.V. RĂZVAN-MARIUS

11.  MUREŞAN T. MONICA căs.Danciu

12.  PERŞOIU GH. CLAUDIA-ADRIANA căs.Nemethy

13.  PODAR O. TEODOR-OVIDIU

14.  RUS A. ALEXANDRU-ALIN

15.  RUSU I. DANA-MARINELA căs.Cuibus – transferata  la zi

16.  STIOP A. CONSTANTIN-IOAN

17.  SUCIU SERGIU

18.  TRITEAN G. GABRIEL-ALIN

19.  TULKOS I. ATTILA

ANUL III

1.    BACIU N. NONIC-ARMIN- reinmatriculat  (taxa)

2.    BĂBAN G. CRISTIAN GAVRIL

3.    BIRIŞ VLAD-IULIAN

4.    BIRO C. RUDOLF-ŞTEFAN

5.    CHIŞ G. CRISTIAN-GHEORGHE

6.    CIOCAN M. MARINA

7.    DUMITRAŞ I. ION

8.    FĂRCAŞ V. HORAŢIU-DRAGOMIR

9.    HOPÂRTEAN V. CORNELIA-IOANA

10.  ILEA A. ARDELEAN

11.  IUGA I. OVIDIU

12.  MAN S. GAVRIL

13.  MICAN A. SEBASTIAN-ALIN

14.  MOLDOVAN I. IONELA-ALINA

15.  NAGY C. HENRIK

16.  NASTA N. ANDREI RAREŞ

17.  PASZTOR V. MARIA

18.  PINTE A. AUREL-ADRIAN

19.  PUŞCĂ N. VASILE

20.  RUS I. ADRIAN-IOAN

21.  SĂRĂTEAN N. DAN NICOLAE

22.  SFÎRLEA GH. FLAVIUS

23.  TODOREAN C. MARIA-ELENA

24.  ZAHARIE S.S. LUCIAN ANDREI – reinmatriculare (taxa si examene)

25.  WEKERLE I.ML. OANA-MADALINA căs.Baciu  reinmatriculat (taxa)

ANUL IV 

1.    BANTO A. MONICA căs.Girsik

2.    CIUCAŞ A. RADU-FLORIN

3.    CRIŞAN G. FLORENTINA-CĂTĂLINA – transf.de la Bucureşti

4.    DAMŞA DANIEL VICTOR - reînscriere

5.    DRAGOTĂ I. ANCA-CRISTINA

6.    GAL CLAUDIU - reînscriere

7.    GRIGORAŞ CAMELIA RALUCA (Miskolczi) - reînscriere

8.    JIANU I. MARCEL

9.    MIHĂILESCU ŞTEFAN - reînscriere

10.  MOLDOVAN D.I. LAVINIA-ALEXANDRA

11.  NEAG T.M. SEBASTIAN-MARIUS

12.  PAVEL P.F. LILIAN

13.  STANCA S. FLORIN-SIMION

14.  TOMA S. ANDREI-SABIN

 

INGINERIE ECONOMICĂ ÎN AGR. 

ANUL III 

1.    ACHIM M. DAN-ALEXANDRU

2.    BOLBOACĂ I. GABRIELA-IOANA căs.Corhuţ

3.    CADIŞ I. RODICA

4.    DINEA O.I. DIANA LARISA

5.    FĂRCAŞ G. MIRCEA

6.    GORDEA M. OANA-MIRELA

7.    HAN I.D. MIHAI IONUŢ

8.    IVAN N. ANDRIUŢA-NICOLETA

9.    MATEI V. ANDRADA

10.  MIKLOS K. KAROLY

11.  PEŞTEŞAN P. MARIUS-ADRIAN

12.  RUNCAN D. VASILE-RĂZVAN

13.  TIMIŞ I. MARIAN ONUŢ

ANUL IV 

1.    BABIN V. SERGIU

2.    BORA GH.A. BOGDAN

3.    CHERESTEŞ R. ANDREEA-LILIANA

4.    DAN FLORIN ALIN - reinscriere

5.    GROZAV L. BOGDAN RADU

6.    MARIN EMILIAN CIPRIAN GEORGE - reînmatriculare

7.    MORARIU P.PAULA-ANDREEA

8.    PETRE N.A. CĂLIN

9.    POP A.V. ALEXANDRA-RALUCA

10.  POP I. BOGDAN-FLORIN

 

FACULTATEA DE ZOOTEHNIE ŞI BIOTEHNOLOGII

ANUL I

1.    BOCI I. DĂNUŢ – trece in II prin admitere

2.    CICEU I. ANCA ALEXANDRA

3.    FORRO S. IZABELA

4.    GĂLDEAN L. SIMION LIVIU

5.    GEORGIU S. IOAN

6.    HARANGUS L. SERGIU CĂLIN

7.    MUDREAC A.M. PAUL GABRIEL

8.    PINTEA V. RĂZVAN ADRIAN

9.    RUŞTI V. CĂTĂLIN VASILE

10.  ŞERBAN I. OLIVIAN NATANAEL

11.  ŞTIRBE I.EUGENIA VERONICA căs.MOLDOVAN

12.  TAKACS S. ISTVAN ATTILA

13.  TURCU I. MIRCEA

ANUL II 

1.    ANCĂU GH. SORIN- transf la zi

2.    BOCI I. DĂNUŢ – trece in II prin admitere

3.    CĂLUGĂR AL. BOGDAN-ALEXANDRU

4.    COBELIŢĂ L. IOAN

5.    CRĂCIUN G. ANDREEA-ALEXANDRA-taxă

6.    DEBRECZENI B. LEVENTE-BELA

7.    FLOREA I. MARIUS-IONUŢ

8.    GHEORGHE I. BOGDAN-VALENTIN

9.    IONESCU A. VOICA – transf.de la zi MV.

10.  KELEMEN A. LORAND-SANDOR

11.  LAZĂR EUGEN TIBERIU - reînmatriculare

12.  MATHE A. SANDOR-GYORGY

13.  MARINCAŞ I. ANDREI-IULIAN

14.  PATAKI I. CRISTINA-IOANA

15.  PISCORAN S. REMUS

16.  POPA S. SIMONA-IULIANA

17.  RUS D.P. MIRCEA-CĂLIN

18.  RUS I.M. ANDREI-CONSTANTIN - trans.la zi

19.  STOIAN D. MARIUS-OVIDIU

20.  TOMA A. ALEXANDRU-BOGDAN

21.  UNGUR A. EMANUEL-GRAŢIAN

ANUL III 

1.    COBZAŞ C.I. BOGDAN-CIPRIAN

2.    DRĂCEA N. RAUL-DANIEL

3.    DRAGOMIR I. MARCEL

4.    ELEKES P. ROBERT-CRISTIAN

5.    FARCAS G. ATTILA GYULA

6.    GORDON T. TOADER

7.    IVAŞCU A. OANA

8.    JINGA RĂZVAN-BRĂDUŢ

9.    MICU A. DANIEL-SORIN

10.  MIHALCA I. IOANA – transf.de la zi

11.  PODARIU I. CONSTANTIN OVIDIU - reînmatriculare

12.  POPA F. MARIA-LOREDANA

13.  SILAŞI V. IOAN

14.  VAIDA A. ALEXANDRU PAUL

15.  VĂLENAŞ I. SERGIU PAMFIL

16.  VOINA F. FLORIN

ANUL IV 

1.    BORZAŞI Ş. MIHAI-IOAN

2.    CREŢ I. FELICIAN SCIPIONE

3.    GERGELY L. LORINCZ – transf.de la zi

4.    KISMIHALY A. LEVENTE

5.    NEAGU G. ALEXANDRU GHEORGHE

6.    POP I. IOANA NASTASIA – transf.de la zi

7.    POPŞE A. BOGDAN CIPRIAN – transf.de la zi

8.    RUSU V. ALEXANDRU IOAN

9.    STĂTESCU C.V. ANDREI

10.  ŞUT VASILE 

Category: Informaţii