Universitatea de Ştiinţe Agricole şi Medicină Veterinară din Cluj-Napoca
Fondată în 1869

flag ro | flag en

Articles

Calendar concurs

Nr. crt.  Facultate Departament Poziţie în Statul de funcții Funcţie didactică  
1 Agricultură Științe tehnice și științele solului I/B/7 Asistent

Prelegere  publică: Laboratorul de Agrotehnica, 08.02.2017, ora 8.00

Probă teoretică orala: Laboratorul Agrotehnica 08.02.2017, ora 9.00

Probă teoretică scrisă: Laboratorul de Agrotehnica 08.02.2017, ora 10.00

Probă practică: Laboratorul de Agrotehnica   08.02.2017, ora 11.00

2 Agricultură Științe tehnice și științele solului I/B/4 Șef lucrări

Prelegere  publica: Laborator Mecanizare, 9 februarie 2017, 8.00 - 9.00

Susţinerea publică: Laborator Mecanizare, 9 februarie 2017, 9.00 – 10.00

Proba practică:Laborator Mecanizare, 9 februarie 2017, 10.00 – 11.00

    3 Agricultură Protecția Mediului și a Plantelor III/B/5 Șef lucrări

    Prelegere  publica: Laborator 7, Departamentul de Protecţia Mediului, Pavilion Aulă, 8 februarie 2017, 8.00 - 9.00

    Susţinerea publică: Laborator 7, Departamentul de Protecţia Mediului, Pavilion Aulă, 8 februarie 2017, 9.00 – 10.00

    Proba practică: Laborator 7, Departamentul de Protecţia Mediului, Pavilion Aulă, 8 februarie 2017, 10.00 – 11.00

      4 Agricultură Protecția Mediului și a Plantelor III/B/6 Șef lucrări

      Prelegere  publica: Laborator 7, Departamentul de Protecţia Mediului, Pavilion Aulă, 8 februarie 2017, 11.00 - 12.00

      Susţinerea publică: Laborator 7, Departamentul de Protecţia Mediului, Pavilion Aulă, 8 februarie 2017, 12.00 – 13.00

      Proba practică: Laborator 7, Departamentul de Protecţia Mediului, Pavilion Aulă, 8 februarie 2017, 13.00 – 14.00

      5 Horticultură Horticultură și peisagistică I/B/10 Șef lucrări

      Prelegere publică: Sala de Consiliu (H48), 08.02.2017, ora 09.00

      Susţinere publică: Sala de Consiliu (H48), 08.02.2017, ora 10.00

      Probă practică: Sala de Consiliu (H48), 08.02.2017, ora 11.00

      6 Horticultură Silvicultură II/B/9 Șef lucrări

      Prelegere  publică: Laboratorul Silvicultură, H32, 08.02.2017, ora 12.00

      Susţinerea publică: Laboratorul Silvicultură, H32, 08.02.2017, ora 13:00

      Probă practică: Laboratorul Silvicultură, H32, 08.02.2017, ora 14.00

      7 Horticultură Silvicultură II/B/10 Șef lucrări

      Prelegere  publică: Laboratorul Silvicultură, H32, 08.02.2017, ora 09.00

      Susţinerea publică: Laboratorul Silvicultură, H32, 08.02.2017, ora 10:00

      Probă practică: Laboratorul Silvicultură, H32, 08.02.2017, ora 11.00

      8 Horticultură Științe economice III/B/12 Asistent

      Prelegere  publică: Laboratorul de Economii de Ramură, H61, 08.02.2017, ora 11.00

      Probă teoretică orala: Laboratorul de Economii de Ramură, H61, 08.02.2017, ora 09.00

      Probă teoretică scrisă: Laboratorul de Economii de Ramură, H61, 08.02.2017, ora 08.00

      Probă practică: Laboratorul de Economii de Ramură, H61    08.02.2017, ora 10.00

      9 Zootehnie și Biotehnologii Științe tehnologice - Zootehnie II/B/9 Șef lucrări

      Prelegere  publica: Laborator apicultură, 08.02.2017, Ora 11.00

      Susţinerea publică: Laborator apicultură, 08.02.2017, Ora 9.00

      Proba practică: Laborator apicultură, 08.02.2017, Ora 10.00

      10 Medicină Veterinară Preclinice I/B/11 Șef lucrări

      Prelegere  publică: Disciplina de Anatomie, 09.02.2017, ora 9.00

      Susținerea publică: Disciplina de Anatomie, 09.02.2017, ora 10.00

      Proba practică: Disciplina de Anatomie, 09.02.2017, ora 11.00

      11 Medicină Veterinară Producții animaliere și siguranța alimentelor II/B/11 Șef lucrări

      -

      12 Medicină Veterinară Paraclinice III/B/5 Șef lucrări

      Prelegere  publica: Laborator de Farmacologie, camera 77, 8 februarie 2017, ora 9:00

      Susţinerea publică: Laborator de Farmacologie, camera 77, 8 februarie 2017, ora 10:00

      Proba  practică: Laborator de Farmacologie, camera 77, 8 februarie 2017, ora 11:00

      13 Medicină Veterinară Clinice IV/B/27 Asistent

      -

      14 Știința și Tehnologia Alimentelor Ingineria produselor alimentare I/B/14 Asistent

      Prelegere  publica: Laborator Analiza Senzorială, Calea Floresti 64, 09.02.2017/16:00

      Probă teoretică oral: Laborator Analiza Senzorială, Calea Floresti 64, 09.02.2017/17:00

      Probă teoretică scrisă: Laborator Analiza Senzorială, Calea Floresti 64, 09.02.2017/18:30

      Probă  practică: Staţii pilot de tehnologii alimentare, Calea Floresti 64, 09.02.2017/19:30

      15 Știința și Tehnologia Alimentelor Ingineria produselor alimentare I/B/4 Șef lucrări

      Prelegere  publică: Laborator Analiza Senzorială, Calea Floresti 64, 09.02.2017/8:00

      Susţinerea publică: Laborator Analiza Senzorială, Calea Floresti 64, 09.02.2017/9:00

      Probă  practică: Laborator produse zaharoase, Calea Floresti 64, 09.02.2017/10:30

      16 Știința și Tehnologia Alimentelor Ingineria produselor alimentare I/B/9 Șef lucrări

      Prelegere  publică: Laborator Analiza Senzorială, Calea Floresti 64, 09.02.2017/12:00

      Susţinerea public: Laborator Analiza Senzorială, Calea Floresti 64, 09.02.2017/13:00

      Probă  practică: Laborator materii prime vegetale, Calea Floresti 64, 09.02.2017/14:30

      17 Știința și Tehnologia Alimentelor Ingineria produselor alimentare I/B/12 Șef lucrări

      Prelegere  publică: Laborator Analiza Senzorială, Calea Floresti 64, 08.02.2017/8:00

      Susţinerea public: Laborator Analiza Senzorială, Calea Floresti 64, 08.02.2017/9:00

      Probă  practică: Laborator Tehnologii Fermentative, Calea Floresti 64, 08.02.2017/10:30

      18 Știința și Tehnologia Alimentelor Știința alimentelor II/B/11 Asistent

      Prelegere  publica: Laborator Microbiogie, Calea Floresti 64, 09.02.2017/12:00

      Probă teoretică orala: Laborator Microbiogie, Calea Floresti 64, 09.02.2017/13:00

      Probă teoretică scrisă: Laborator Microbiogie, Calea Floresti 64, 09.02.2017/14:30

      Probă  practică: Laborator Microbiogie, Calea Floresti 64, 09.02.2017/15:30

      19 Știința și Tehnologia Alimentelor Știința alimentelor II/B/13 Asistent

      Prelegere  publica: Laborator Aditivi, Calea Floresti 64, 08.02.2017/12:00

      Probă teoretică orala:Laborator Aditivi, Calea Floresti 64, 08.02.2017/13:00

      Probă teoretică scrisă: Laborator Aditivi, Calea Floresti 64, 08.02.2017/14:30

      Probă  practică: Laborator Aditivi, Calea Floresti 64, 08.02.2017/15:30

      20 Știința și Tehnologia Alimentelor Știința alimentelor II/B/8 Șef lucrări

      Prelegere  publica: Laborator Chimie, Calea Mănăştur 3-5, 09.02.2017/8:00

      Susţinerea publică: Laborator Chimie, Calea Mănăştur 3-5, 09.02.2017/9:00

      Probă  practică: Laborator Chimie, Calea Mănăştur 3-5, 09.02.2017/10:30

      21 Știința și Tehnologia Alimentelor Știința alimentelor II/B/10 Lector

      Prelegere  publica: H24 - Laborator Limbi Moderne, Manastur 3-5, 09.02.2017/16:00

      Susţinerea public: H24 - Laborator Limbi Moderne, Manastur 3-5, 09.02.2017/17:00

      Probă  practică: H24 - Laborator Limbi Moderne, Manastur 3-5, 09.02.2017/18:30