Universitatea de Ştiinţe Agricole şi Medicină Veterinară din Cluj-Napoca
Fondată în 1869

flag ro | flag en

Personal

Director D.P.P.D.
Conf. dr. Ioana Roman
email: ioana.roman@usamvcluj.ro

Cadre Didactice

 Prof. univ. dr. Ionel Papuc

Competenţe: Psihologie educaţională, Management educaţional

email:ionel.papuc@usamvcluj.ro

 

Prof. univ. dr. Marian Mihaiu

Competenţe: Proiectarea şi Managementul proiectelor educaţionale, Practică Pedagogică

email:marian.mihaiu@usamvcluj.ro

Lector dr. Nicoleta Gudea

Competenţe: Psihologie educaţională, Pedagogie I, Educaţia adulţilor

email:nicoleta.gudea@usamvcluj.ro

 

Lector dr. Mirela Fărăgău

Competenţe: Didactica specialităţii, Didactica universitară, Pedagogie II, Practică pedagogică

email:mirela.faragau@usamvcluj.ro

Lector dr. Tunde Giurgiuman

Competenţe: Pedagogie I, Comunicare, Sociologia educaţiei, Practică pedagogică

email:tunde.giurgiuman@usamvcluj.ro

 

Conf dr. Ioana Roman

Competenţe: Didactica specialităţii, Pedagogie II, I.A.C., Practică pedagogică

 

Lector dr Emilia Mureşan

Competenţe: Pedagogie I, Pedagogie II,

email:emilia.muresan@usamvcluj.ro

 

Asistent dr. Mihai Rusu

Competenţe: Filosofie, Comunicarea STA

email:mihai.rusu@usamvcluj.ro

Cadru didactic asociat:

Psiholog dr. Livia Apostol

Competenţe: Psihologie educaţională

email:livia.apostol@usamvcluj.ro

 

 

 

Plan de învăţământ

Plan de învăţământ pentru nivelul I
Plan de învăţământ pentru nivelul II

Fişele disciplinelor

 

Orar consultaţii an universitar 2015-2016

Prof. univ. dr. Ionel Papuc  - Luni: 9- 11, Miercuri 13-15

Prof. univ. dr. Marian Mihaiu  - Luni: 13- 15, Vineri: 13-15

Lector dr. Mirela Fărăgău - Marţi: 9- 11, Miercuri 13-15

Lector dr. Nicoleta Gudea - Joi: 10- 12, Vineri10-12

Lector dr. Ioana Roman – Luni 10-12, Joi  9-11

Lector dr. Tunde Giurgiuman - Marţi: 9- 11, Miercuri 11-13

Lector dr Emilia Mureşan  - Joi 9-11, Vineri 10-12

Asistent dr. Mihai Rusu – Marţi 10-12, Joi 10-12